Bitcoin trafiający 200 tysięcy dolarów do grudnia 2021 roku jest teraz „konserwatywny“ – Willy Woo

Popularny analityk twierdzi, że dzięki „wzmocnionej byczej pętli sprzężenia zwrotnego“ BTC/USD ma większe szanse na osiągnięcie 300 000 USD w ciągu roku.

Bitcoin (BTC) osiągający 300 000 dolarów w ciągu zaledwie jednego roku jest „nie do odrzucenia“, mówi popularny statystyk Willy Woo. W serii tweetów z 1 grudnia, Woo stwierdził, że „nigdy nie był tak byczy“ na temat perspektyw Bitcoin Bank na rok 2021.

Woo eyes „wzmocniło byczą pętlę sprzężenia zwrotnego“

Omawiając potencjalną trajektorię cen, potwierdził, że do grudnia przyszłego roku przyjrzy się sześciu liczbom.

„Mój najlepszy model sugerujący 200 tys. dolarów za BTC do końca 2021 r. wygląda konserwatywnie, 300 tys. dolarów nie jest wykluczone“, czytamy w jednym z postów.

„Obecny rynek płacił średnio 7456 dolarów za swoje monety. Wszyscy jesteście geniuszami.“

Woo użył swojej technicznej metryki Top Cap, aby dostarczyć prognozę. Pomimo tego, że jest to to, co jego strona analityczna Woobull nazywa „eksperymentalnym“, Top Cap w przeszłości dokładnie odpowiadało najwyższym cenom.

Kontynuując, zwrócił uwagę na zmniejszającą się ilość BTC na giełdach spot jako znak, że w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy działania cen byków zostaną zmobilizowane.

„Nigdy nie byłem tak byczy od 2021 roku“, napisał.

„Ta faza ponownej akumulacji zbiega się z wyczerpywaniem się zapasów na rynku spot około 2 razy dłuższym i głębszym niż w ostatnim cyklu. To wyśle BTC.“

Na koniec, zysk dolara w Bitcoin’s Market Cap dla każdego zainwestowanego dolara w tym cyklu wyprzedził rundy byka w 2013 i 2017 roku.

„Wszystko wskazuje na wzrost refleksyjności; wzmocniona pętla sprzężenia zwrotnego byka 2021“, Woo podsumował.

Czy ktoś jest niedźwiedzi w 2021 roku?

Jak donosi Cointelegraph, Woo jest daleki od osamotnienia w swojej optymistycznej wizji Bitcoina po 2020 roku.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy przewidywania dotyczące wysokich cen pojawiły się grubo i szybko, a szacunki analityków kwantowych PlanB z grudnia 2021 r., wynoszące 100 000 USD, wyglądają teraz zdecydowanie skromnie.

Poza kręgami technicznymi, znane postaci, takie jak seryjny inwestor Mike Novogratz, zaczęły przenosić prognozy cen do głównego nurtu. W przypadku Novogratz’a, powiedział on aktorce Maisie Williams w zeszłym miesiącu, że BTC/USD będzie zmierzać do 20.000 dolarów, a następnie do 65.000 dolarów. Następnie Williams zainwestował.

W międzyczasie, w tym tygodniu, gigantyczna prognoza cenowa na poziomie 590.000 USD pojawiła się dzięki metryce Realized Profit/ Loss, która powróciła do swojej klasycznej pozycji startowej w biegu byków.